Üye Kayıt Üye Giriş

FarmVille Televizyona Geliyor


FarmVille Televizyona Geliyor


Ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip Zynga oyunu Farmville, Brett Ratner'ın yapımcılığında hazırlanacak olan animasyon serisi ile televizyonlarımıza gelmeye hazırlanıyor.

Jackie Chan ve Chris Tucker'ın rol aldığı "Bitirim İkili" serisinin yönetmeni Brett Ratner, FarmVille oyunu için yarım saatlik bir animasyon serisi yapmaya hazırlanıyor.

Wall Street Journal'ın yaptığı habere göre popüler online oyun FarmVille'ın televizyon versiyonu için Six Eleven Media firmasıyla anlaşan Ratner, Kirk Schneck ve Charles Bishop ile hazırlanacak olan serinin yapımcılığını üstlenecek.
 


2009 yılında Zynga tarafından geliştirilen oyun için "FarmVille, bugünün en heyecan verici ve çapraz-platformda sonsuz fırsat sunan markalarından biri." diyen Ratner'ın hazırlayacağı yapımın ne zaman hazır olacağı ise büyük merak konusu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER