Üye Kayıt Üye Giriş

Sosyal Ağlarda Takipçi Artırma Yöntemleri-5


Sosyal Ağlarda Takipçi Artırma Yöntemleri-5


Sosyal medyada takipçi artırma yöntemleri konusunda hazırladığımız yazımızın beşinci bölümü ile karşınızdayız. Bu hafta özellikle kurumsal hesaplar için önerilerimiz bulunuyor.

Serimizin 5.bölümünde de özgün içerik örneklerine devam ediyoruz;

Etkinliklerinize takipçilerinizi de davet edin. Düzenlediğiniz etkinliklerde müşterileriniz de bulunmalı. Etkinliğinizde bir şey satmayacak olsanız dahi müşteri sadakati için onları da çağırın.
 


Katıldığınız etkinlikleri canlı olarak paylaşın. Ev sahibi olmadığınız etkinliklerde olan biteni takipçilerinizle de paylaşın. Müşteriniz sektörünüzdeki güncel gelişmeleri takip etmek isteyebilir, sizin sektörünüzde aktif olmanız size olan sadakatini arttırabilir.


Katıldığınız seminerlerde konuyu aktardıktan sonra takipçilerinizden sorular isteyebilirsiniz. Orada olmamalarına rağmen seminerdeki konuklara sorularının iletilmiş olması takipçilerinizin hoşuna gidecektir.

Projelerinizden bahsedin. Çalışanlarınızla gerçekleştirdiğiniz beyin fırtınasının ardından açıklanabilir fikirlerinizi paylaşın. Müşterilerinizden geribildirim alın. Böylelikle onları da beyin fırtınanızın içine dahil etmiş olursunuz.

Bazen provakatif olun. Trollük kötüdür ama daima değil. Güzel planlayıp ufak provokelerde bulunabilirsiniz. Sınırı aşmamaya dikkat edin.

Tüm sorulara cevap verin. Sizinle dalga geçen bir gönderi alsanız dahi üslubunuzu bozmadan cevap verin. Cevapsız hiçbir soru bırakmayın.

Hatırlatmalarda bulunun. Kişisel hesaplarda “Yarın erken kalkacaksın artık uyu” gibi gönderiler, kurumsal hesaplarda ise “saatlerinizi bir saat geri almayı unutmayın ki yarın şaşırmayın” gibi paylaşımlar yapılabilir.

İncelemelerinizi aktarın. Bir kitap, hizmet ya da ürün hakkında düşüncelerinizi paylaşın. Ancak bunu kurumsal hesabınızdan yaparken reklam almış hissi uyandırmamaya dikkat edin.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER