Üye Kayıt Üye Giriş

Sosyal Çöpçatanlar İş Başında


Sosyal Çöpçatanlar İş Başında


Yazılım alanın faaliyet gösteren Nexum Creative, Facebook sayfasındaki Arasını Yap uygulaması ile 14 Şubat Sevgililer Günü için farklı bir çalışma yapmış oldu.


Yaklaşan Sevgililer Günü’nde arkadaşlarının yalnız kalmasını istemeyen facebook kullanıcıları arkadaş listelerinden seçtikleri kişilerin aralarını yapmaya çalışıyorlar.
 


Kullanıcılar ‘Davet Et’e tıkladığında facebook listelerindeki ilişkisi olmayan yalnız arkadaşlarının arasından birbirine uyumlu gördüğü iki kişiyi seçiyor. Belirlenen gün ve saatte onların muhallebiciye gitmek, akşam yemeği yemek, film izlemek gibi neler yapabileceğini belirliyor.

Facebook’ta Nexum Creative sayfasında yer alan Arasını Yap uygulamasında "14 şubat günü saat 14:30’da Ayşe ile Ali muhallebiciye gitmeye ne dersin?” teklifi gidiyor iki kişiye de.

Teklifler sekmesinde kullanıcılar onlara gelen davetleri görüntüleyerek, kabul ya da reddedebiliyorlar. Kabul edilen her davet, daveti gönderen kullanıcıya puan kazandırıyor ve en çok puanı kazanan, en yetenekli çöpçatan seçiliyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER