Üye Kayıt Üye Giriş

Turkcell Superonline'dan Turbo Buton Doping


Turkcell Superonline'dan Turbo Buton Doping


Turkcell Superonline, yeni bir hizmet başlatıyor. Turbo Buton uygulaması ile ihtiyaç duyulduğunda internet hızını 24 saatliğine artırıyor. Bu hizmetten fiber aboneleri yararlanabiliyor.


Turkcell Superonline’ın fiber internet abonelerine özel yeni uygulaması Turbo Buton, sadece bir tık’la hız alanından hiç etkilenmeden 24 saat boyunca internet hızını katlıyor.
 


Türkiye’de ilk kez ve sadece Turkcell Superonline’ın verdiği Turbo Buton hizmeti ile fiber internet aboneleri, 9,90 TL’ye, hangi paketi kullanıyor olursa olsun ihtiyaç duydukları anda hızlarını 1 günlüğüne 100 Mbps’e kadar yükseltebiliyorlar.

Ayda 3 defaya kadar satın alınabilen Turbo Buton uygulamasına sahip olmak çok kolay. Turkcell Superonline fiber internet aboneleri, TURBO yazıp 0532 752 20 00’a bir SMS atarak veya Online İşlem Merkezi'ne girerek anında başvurulabiliyorlar.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER