Üye Kayıt Üye Giriş

Razer Goliathus Control Edition İncelemeRazer Goliathus Control Edition İnceleme


Razer’ın kumaş bazlı Mouse Pad’lerine yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Goliathus serisi üç farklı boyda ve iki farklı türle satışa sunuldu. Biz de Control Edition’ı sizler için inceledik.


Oyuncu donanımları denildiğinde akla ilk gelen isim genellikle Razer olur. Özellikle klavye ve fare modelleriyle oyunseverlerin en yakın dostu haline gelen Razer, teknik destek konusunda bazı sıkıntılar yaşatsa da Aral Game’in distribütörlüğünü alması ile bu problemi de ortadan kaldırmış gibi görünüyor.
 


Bugün ise sizler için bir Mouse Pad incelemesi yapacağız. Razer’ın Goliathus adını verdiği bu Mouse Pad, iki farklı modelle karşımıza çıkıyor. Birincisi daha kaygan bir yüzey vadeden Speed Edition, diğeri ise bugün sizler için inceleyeceğimiz ve isabetli hedeflemeler yapmanıza olanak tanıyan Control Edition.

Kutu, sunum ve içerik

Öncelikle Razer’ın Mouse Pad konusunda oldukça iyi işler çıkardığını ve özellikle müşteriye sunum konusunda da oldukça başarılı olduğunu belirtmemiz gerek. Goliathus Control Edition’ın da bu anlattıklarımıza tam uyan bir pakedi var.

Siyah dikdörtgen prizma bir kutuya sahip ve üç farklı boyu olduğundan üç farklı kutu boyutu da karşınıza çıkacaktır. Zaten herhangi bir mağazada bu ürünle karşılaştıysanız, kutunun üzerinde bulunan delikten Mouse Pad’in hasıra benzeyen mat yüzeyine dokunma şansınız olacaktır.

Bunun haricinde kutuyu açtığımızda içerisinde rulo haline getirilmiş Goliathus bizleri karşılıyor. Goliathus’un kutusunda ise başka bir şey bulunmuyor.

Yakından bakalım

Goliathus Control Edition’ı kutusundan çıkardığımızda, karşımıza devasa boyutta bir Mouse Pad çıkıyor. Özellikle hasır benzeri yüzeyine dokunmak insanda iyi bir hissiyat yaratıyor. Fakat önemli olan faremizin bu Mouse Pad’e nasıl tepki vereceği tabii ki.
 


Mouse Pad’in üzerinde yeşil renkte razer logosu sağ üst kısımda büyük bir boyutla yer alıyor. Sol altta ise Razer firmasının adı ve Goliathus’un kendi logosu yer alıyor.

Bunun haricinde simsiyah bir Mouse Pad eski sürümlerinde olduğu gibi bizleri bekliyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER