Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung 9 Serisi Monitörlerin Türkiye Çıkış Tarihi


Samsung 9 Serisi Monitörlerin Türkiye Çıkış Tarihi


Samsung'un ilgi çeken üst seviye monitörlerini sunduğu 9 Serisi'nin yeni modellerinin Türkiye çıkış tarihi belli oldu.


Samsung Electronics, özellikleriyle dikkat çekici, estetik açıdan çarpıcı, yeni nesil monitörlerden oluşan 9 Serisi monitörlerinin Ekim ayında itibaren Türkiye’de satışa sunulacağını açıkladı.

Samsung’un bu yeni monitör serisi, Samsung’un tüm monitörlerinde sunduğu Doğal Renk teknolojisi de dahil en yeni özelliklerin tümünü içeriyor. Doğal Renk teknolojisi ağırlıklı olarak fotoğraf ve video gibi içeriklerle çalışan kullanıcılara daha zengin bir deneyim sunuyor.

9 Serisi monitörleri ayrıca Samsung’un özel profesyonel sınıfı Plane Line Switching (PLS) panel teknolojisini de barındırıyor. Bu teknoloji geniş yatay ve dikey açılardan izlenebilen bir milyardan fazla renkle kesin ve doğru renk üretimi sağlıyor. Ultra canlı, kendinden önceki alışılagelmiş HD monitörlere göre dört kat fazla dörtlü yüksek çözünürlük (QHD) (2560X1440) sunan 9 Serisi monitörleri, tüketicilere kullandıkları uygulamadan bağımsız, profesyonel fonksiyonlar da sunuyor.

Fotoğraf ve video düzenlemeyle uğraşan insan sayısı her geçen gün artıyor ve 9 Serisi monitörleri de kullanıcıların düzenleme program ve uygulamalarını rahatlıkla kullanmalarını mümkün kılıyor. Bu programları kullanırken de çakışan pencereler ya da paletler gibi sorunlarla karşılaşmalarını önlüyor.

Ürettiği görüntüler kadar güzel bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanan 9 Serisi monitörlerinin ekranları sanki havada süzülüyürmuş gibi görünecek biçimde üretildi. Monitör, parlama yapmayan boydan boya cam ekran ve ergonomik, yüksekliği ayarlanabilen, süper ince profilli alüminyum ayaktan oluşuyor. 9 Serisi monitörleri 3.94 inç akıcı dikey hareket ayarı içeriyor. Ayrıca kullanıcı ekranı dilediği izleme pozisyonuna hafif bir eğme hareketi ile getirebiliyor.

Tüm Series 9 monitörlerinin iç bileşenleri yuvarlak alüminyum bir zemin üzerine taşındı. Bu zeminde tüm G/Ç portları ve kullanıcıların kolay kurulum yapmalarını sağlayan ve çalışma alanlarını kablo kalabalığından kurtarmaya yardımcı olan bir USB merkezi bulunuyor. Monitörler ayrıca DisplayPort, Dual Link-DVI ve HDMI video bağlantılarını destekliyor ve dahili 7W stereo hoparlör ile MHL özellikli akıllı cep telefonları ve tabletlere yönelik olarak da Mobil Yüksek Çözünürlüklü Bağlantı (MHL) içeriyor.

Samsung Series 9 Monitörler Türkiye’de 3199 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER