Üye Kayıt Üye Giriş

Asus'un Windows 8'li Tablet Fiyatları


Asus'un Windows 8'li Tablet Fiyatları


Windows 8'in piyasaya sürülmesine oldukça kısa bir süre kalmışken, firmalar üretecekleri tabletlerin fiyatlarını gizli tutmaya devam ediyor. Asus ise bu konuda biraz sıkıntılı gibi.
Windows 8 ve Windows RT'nin kullanıcılarla buluşmasına sayılı günler kaldı denebilir. Bu yüzden özellikle tablet kullanıcılarının en çok merak ettiği konu, firmaların yeni tabletler üzerindeki fiyatlandırma politikaları olarak görünüyor.

Firmalar ise bu konuda ser verip sır vermemeye devam etse de, ZDNet'in ortaya çıkardığı bir haber, Asus'un canını biraz sıkabilir.

Zira 'Confidential' ibaresinin yer aldığı bir imajı yayımlayan ZDNet'in bu görselle Asus'un üç farklı tabletinin fiyatını ortaya çıkardığını söyleyebiliriz.

Görünüşe göre The Asus Vivo Tab RT olarak adlandırılan ve giriş seviyesi bir donanıma sahip olması beklenen model 599 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Intel'in Atom işlemcisinin güç vereceği Asus Vivo Tab ise 799 Dolar gibi biraz pahalı bir fiyata sahip. Son olarak en pahalı modelin Asus Taichi olduğunu ve 1.299 Dolardan satışa sunulacağını da belirtelim.

Asus'un fiyatlandırma politikasının biraz pahalı olduğunu ve insanların Windows 8'li tabletler için 300-400 Dolar civarı bir para ödemeyi tercih edeceklerini de göz ardı etmemek gerek.

Bakalım Asus fiyatlandırma politikasıyla ilgiliyıl sonuna kadar bir değişiklik yapacak mı? Bunu hep birlikte göreceğiz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER