Üye Kayıt Üye Giriş

Kan Kırmızısı DualShock 3'ler Geliyor


Kan Kırmızısı DualShock 3'ler Geliyor


Sony'nin oyun konsolu ve ev eğlence sistemi PlayStation 3 için özel olarak hazırladığı yeni kan kırmızısı transparan DualShock 3'lerin ilk görüntüleri yayımlandı.

Sony, PlayStation 3 için yeni renkte oyun kumandaları üretmeye karar vermiş ve metalik gri ile birlikte koyu kırmızı bir oyun kumandasını daha piyasaya sürmüştü.

Şimdi ise yeni bir rengi daha piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar ve ilk görsellerini de yayımladılar. Bu kez Crimson Red Transparent DualShock 3 olarak adlandırılan, kan kırmızısı transparan oyun kumandası ile karşılaştık.

Diğer kırmızı oyun kumandasına bir alternatif olması beklenen bu oyun kumandalarının henüz ne zaman satışa sunulacağı ise bilinmiyor. Bu konuyla ilgili olarak bu kumandaların yalnızca Target firması tarafından satılacağı da söyleniyor. Fiyatlandırma konusunda ise diğer DualShock 3'lerden pek farklı olmayacağını düşünüyoruz.

Eğer satın almayı düşünüyorsanız, bu adresi kullanarak Target'ın ilgili sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER