Üye Kayıt Üye Giriş

Microsoft Surface'ın Çıkış Tarihi


Microsoft Surface'ın Çıkış Tarihi


Microsoft'un merakla beklenen ve 'iPad Katili' olacağı iddia edilen Surface adlı tabletinin ne zaman piyasaya sürüleceği, Microsoft tarafından açıklandı.

Microsoft tarafından hazırlanan ve Windows RT işletim sistemini kullanacak olan ilk tablet Surface'ın çıkış tarihi belli oldu. Görünüşe göre yeni iPad katili, 26 Ekim gecesi satışa sunulacak.

Microsoft'un gönderdiği davetlere baktığımızda satışın 25 Ekim akşamı saat 22.00'da başlayacağını ve 26 Ekim sabaha karşı 03:00 sularında sona ereceğini görebiliyoruz.

Tabii bu satış Amerika Birleşik Devletleri için geçerli. Microsoft'un Türkiye'de resmi bir mağazasının bulunmadığını göz önünde bulundurursak, biz Türk kullanıcılara ancak 26 Ekim'de başlayacak olan çevrimiçi satın alma opsiyonu kalıyor.

Tabii isterseniz Microsoft'un Türkiye'ye resmi olarak girmesini bekleyebilirsiniz. Uzun bir bekleyiş olacağının garantisini verebiliriz ama.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER