Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni iPod'lar Ne Zaman Satılacak?


Yeni iPod'lar Ne Zaman Satılacak?


Apple'ın Eylül ayında düzenlediği iPhone 5 etkinliği sırasında tanıttığı yeni iPod Nano ve iPod Touch modellerinin ne zaman satışa sunulacağı belli oldu gibi.

Apple'ın Eylül ayında düzenlediği iPhone 5 etkinliği sırasında, iPhone 5'ten daha çok dikkat çeken duyuru yeni iPod Nano ve iPod Touch modelleriydi.

Avustralya'da hizmet veren bir alışveriş sitesinin listelediği yeni iPod Touch'ların 3 hafta sonra satışına başlanacağının belirtilmesi, Apple'ın yeni iPod'ları bu ay içerisinde piyasaya süreceğini kesinleştirmiş oldu.

Zira Apple Store çalışanlarına yöneltilen "iPod'lar ne zaman satılacak?" sorusuna yanıt olarak yalnızca "Ekim ayı içerisinde" gibi bir yanıt alındığını da göz önünde bulundurursak, doğruluk payı oldukça yüksek bir dedikodu ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bakalım son iki yıldır ilk defa gerçekten gözle görülür bir güncellemeyle satılacak olan iPod Touch'lara ne zaman el sürebileceğiz, hep birlikte göreceğiz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER