Üye Kayıt Üye Giriş

AOC, Android'leri MHL ile 27 inçlik Monitöre Bağlıyor


AOC, Android'leri MHL ile 27 inçlik Monitöre Bağlıyor


MHL destekli micro USB bağlantılı Android cihazlar için hazırladığı monitörle AOC, Android'teki görüntüleri 27 inçlik yeni monitörüne yansıtıyor.

AOC, yine yenilikçi bir ürünle teknoloji secenlerin karşısına çıkıyor. Daha önce incelediğimiz iPhone Dock'lu E2343Fi modeli gibi yine telefonlara yönelik bir model olan myPlay monitör, bu sefer Android kullanıcılarına hitap ediyor.

E2343Fi incelememiz için buraya tıklamanız yeterli

myPlay monitör, microUSB'in içerisinde bütünleşik olarak gelen MHL portunun işlevselliğini sunuyor. MHL (Mobile High-Definition Link-) bağlantısı sayesinde Android temelli mobil cihazlardaki içerik ve oyunlar saniyesinde büyütülecek. myPlay i2757Fm'in ekranında görüntüleniyor.

MHL destekli akıllı telefon ve tabletlerdeki görüntü 27 inç büyüklüğündeki IPS ekrana Full HD çözünürlükle görüntüleniyor ve bu sırada taktığınız cihaz şarj da oluyor.

Etkileyici Teknik Özellikler

AOC myPlay i2757Fm, MHL ile Android desteğinin yanında başarılı panel özellikleriyle de dikkat çekiyor. 178 derece görüş açısı sunan IPS panel ile gelen monitör, 250 candela parlaklık sunan 1920 x 1080 panele sahip. Bu panel 5ms tepki süresine sahip.

Zengin Giriş Çıkış Desteği

AOC myPlay i2757Fm'de iki adet HDMI ve VGA çıkışı bulunuyor. yrıca modelde ekranı dört taneye kadar pencereye bölmenizi sağlayan Screen+ ya da fare kullanarak menü ayarlamanın mümkün olduğu i-Menu gibi yararlı yazılımlar mevcut. Entegre hoparlörlerin yanında, flaş bellekler, sabit sürücüler, dijital fotoğraf makineleri ve sayısız başka cihazı monitör yoluyla bilgisayara bağlayan bir USB portu, ürünün daha da kullanıcı dostu olmasını sağlıyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER