Üye Kayıt Üye Giriş

AMD ve Nvidia, Windows 8 Beta Sürücülerini Yayınladı


AMD ve Nvidia, Windows 8 Beta Sürücülerini Yayınladı


AMD ve Nvidia, ekran kartları arasındaki rekabeti son yayınladıkları açık beta sürücüler ile Windows 8 platformuna taşıdı. Peki yeni sürücüler en çok hangi oyunlarda etkili?

Windows 8’in yayınlanmasıyla birlikte, donanım üreticileri de hızlı bir şekilde sürücü güncelleme işlemlerine başladı. Öncelik elbette oyun severlerin en önem verdiği donanım bileşeni olan ekran kartlarında.

AMD ve Nvidia, ekran kartları için Windows 8 ile uyumlu olan beta sürücüleri hafta içerisinde yayınladı. AMD; Catalyst 12.11 beta sürücüleriyle HD 5000, HD 6000 ve HD 7000 ürün ailelerine Windows 8 desteği getirirken, performans anlamında iyileştirmeler özellikle Battlefield 3, Borderlands 2 ve Medal of Honor: Warfighter’da görülüyor. HD 2000, HD 3000 ve HD 4000 serilerinden kartlara sahip oyuncular, Windows 8’e Catalyst 10.6 sürümüyle geçebiliyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER