Üye Kayıt Üye Giriş

Toshiba da Windows 8 Dedi


Toshiba da Windows 8 Dedi


Toshiba, Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 8'i kullanan yeni modellerini tanıttı. Modeller arasında dokunmatik ekranlı olanlardan hepsi bir arada çözümlere kadar birçok bilgisayar bulunuyor.

Dün İstanbul'da düzenlenen bir basın toplantısında tanıtılan yeni nesil Toshiba bilgisayarlar, Windows 8 işletim sistemleri ile dikkat çekiyor.

Ürünler arasında tablet/Ultrabook karışımı Satellite U920t, Ultrabook modeli Satellite U940 ve üç boyut desteği sunan Qosmio X870 - 3D bulunuyor. Toplantıda açıklama yapan Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, "Toshiba olarak “Leading Innovation” “Buluşlarda Lider” sloganımızı taçlandıran yeni ürünlerimiz, Windows 8’de olan birçok yenilikleri ve fırsatları kullanıcılara en iyi şekilde sunacaklardır" dedi

Toshiba Satellite U920t Ultrabook + Tablet

Bir dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım kolaylığı ile bir tabletin kullanıma hazır hale gelme hızı ve kullanışlılığını birleştiren 31,8 cm (12.5”) dokunmatik ekrana sahip.

Satellite U940 Ultrabook

Hem iş hem oyun için ideal harici ekran kartına sahip Satellite U940 Ultrabook, 35,6 cm (14”) ekran boyutuna sahip ve yalnızca 1.6 kg ağırlığında.

Satellite U840W Ultrabook

Dünyanın ilk 21:9 ultra geniş ekranına sahip dizüstü bilgisayar modeli Satellite U840W Ultrabook. Satellite U840W, yüksek görüntü kalitesi, Harman/kardon stereo hoparlörlerin sağladığı ve SRS Premium Sound 3D teknolojisinin geliştirdiği ‘doğal’ ses ile tamamlanıyor.

Qosmio X870 - 3D

Kusursuz bir oyun performansı için Qosmio X870 3D, mükemmel görüntü kalitesini, net ve canlı ses niteliğini bir araya getiriyor. Qosmio X870 en son çıkan NVIDIA 3D Vision aktif gözlükleri destekleyen 3D niteliği de yer alan Full HD 43.9 cm (17.3’’) ekran taşımaktadır. 3D notebookta dünyanın ilk 1 TB HYBRID 8G HDD’i ve 32 GB hafıza, 3 GB DDR5 ekran kartı bulunuyor.

TOSHIBA LX830 –ALL –IN-ONE PC

Full HD çözünürlükle geniş 58,4cm (23”) dokunmatik ekrana sahip eğlence, TV keyfi, oyun ve bilgi işlem için çok amaçlı eğlence merkezi olan all-in-one PC LX830. Bu cihaz, masaüstü bilgisayar, TV, oyun konsolu, kayıt cihazı ve dijital medya kütüphanesinin yeteneklerini tek başına bünyesinde barındırıyor. Her amaca uygun ses ve video ile bilgisayar performansı, kullanışlılığı ve stili LX830’u ev için ideal çok amaçlı eğlence merkezi yapıyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER