Üye Kayıt Üye Giriş

Kingston, HyperX Beast’i Satışa Sundu


Kingston, HyperX Beast’i Satışa Sundu


Kingston'ın ünlü RAM ailesi HyperX'e hızlı bir üye daha katıldı. HyperX Beast'i satışa sunan Kingston, ürünün özellikleriyle oldukça iddialı.

Dünyanın önde gelen bellek üreticisi Kingston., HyperX ürün serisinin en son modeli HyperX Beast’i duyurdu.

HyperX Beast, yüksek performansı, geniş kapasitesi ve Intel XMP uyumuyla dikkat çekiyor. Göz alıcı ve etkili soğutucu tasarımı ile HyperX Beast, oyun tutkunlar ve overclock severlere hitap ediyor.

Predator ailesinin bir üyesi olan HyperX Beast, Kingston’ın performans arayışındaki kullanıcılarına tavsiye ettiği en önemli bellek serisi olarak öne çıkıyor.

HyperX Beast, 8 ile 64 GB arasındaki kapasitelerle sunulan bu bellek serisi, HyperX bellek ailesi içinde, özellikle soğutucu tasarımı ve rengiyle farklılığı ve karakteriyle kendisini gösteriyor.

Üçüncü nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcileriyle çalışacak şekilde tasarlanan bu bellek AMD’nin en yeni A-serisi işlemcileriyle de uyumlu çalışıyor.

Intel XMP teknolojisini kullanabilmesi ise HyperX Beast’in önemli bir avantajı olarak öne çıkıyor. Böylece kullanıcılar, Kingston mühendisleri tarafından ön-ayarları yapılmış hız profillerinden birini seçerek kendileri için en uygun performans optimizasyonunu gerçekleştirebiliyor.

Kingston HyperX Beast Özellikleri:

Kapasiteler: 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB (ikili, dörtlü ve sekizli kitler halinde)
Frekans:1600 MHZ-2400 MHz
CAS Gecikme: CL9, CL10, CL11
Voltaj: 1.5 v -1.65 v dengeli overclocking işlemi sırasında voltaj
XMP Uyumlu: Intel’in Extreme Memory Profile’ı kullanılırken elde edilen yüksek performanslı frekanslar, zamanlamalar ve voltajlar.
Uyumluluk: xP55, H67, P67, Z68, H61 (AG), X79 ve Z77 Intel yongaları ile A75, A87, A88, A89, A78, ve E35 (Fusion) AMD yongasetleri ile birlikte çalışmaları için tasarlandı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER