Üye Kayıt Üye Giriş

Şarj Eden Çanta ile Tanışın: Phorce


Şarj Eden Çanta ile Tanışın: Phorce


Eğer yanınızda birden fazla mobil cihaz taşıyorsanız ve bu cihazların şarjları sizin için problem yaratıyorsa, Phorce adlı bu çantayı oldukça seveceğinizi söyleyebiliriz.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi yanında birden fazla mobil cihaz taşıyan kişilerin en büyük problemi bu cihazların şarj cihazlarını taşımak ve yanına almayı unutmak durumunda şarjsız kalmaktır.

Phorce adlı bu çanta işte tam olarak bu soruna çözüm üretmeyi hedefliyor. Zira çantanın özelliği, içerisine konulan mobil cihazları şarj ediyor olması.

Kickstarter projesi olarak hayata geçirilen ve Amsterdam'dan birkaç kişinin projesi olarak göze çarpan Phorce, içerisinde bulundurduğu batarya tam doluyken iPhone 5'i sekiz, Galaxy S3'ü ise altı kez tam olarak şarj edebiliyor.

iPad Mini için bu şarj oranı iki tam şarj ile sınırlı kalırken, dördüncü nesil yeni iPad için ise bir tam şarj olanağı sunuyor. Bir GoPro video kameranız varsa 11 kez şarj edebileceğinizi de belirtelim.

Cihazın dizüstü bilgisayarları nasıl şarj ettiğine bakacak olursak işler biraz daha karmaşık durumda. Zira yapımcıları özellikle Apple'ın Macbook Pro ve Macbook Air modelleri için olan şarj sürelerini detaylandırmış durumdalar.

Görünüşe göre 15 inç'lik Retina Display Macbook Pro'nuz varsa 3.5 saat boyunca cihazı şarj edebiliyorsunuz. Macbook Air'a baktığımızda ise ekran boyutu gözetmeksizin 7 saatlik şarj imkanı sağladığını söyleyebiliriz.

Yapımcılardan gelen açıklamaya göre çantanın bir üst sürümü de hazırlanıyor ve bunun amacı Macbook'ların şarj sürelerini uzatmak. Yani içerisinde daha büyük bir batarya barındıracağını anlayabiliyoruz.

Kickstarter projesi olarak başladığını belirttiğimiz proje şu anda 55.000$'lık bir yatırım almış durumda. Hedefleri ise 150.000$ olarak belirlenmiş. Eğer Kickstarter'dan 750.000$'lık bir yatırım alabilirlerse çantanın ağırlığını değiştirmeden şarj süresini uzatacaklarına da söz vermişler.

Son olarak çantanın standart sürümünün 219$'lık yatırım ile satın alınabildiğini ama piyasaya 349$'lık fiyat etiketiyle sunulacağını, Mac sürümünün ise 299$'lık yatırım ya da piyasaya sürüldüğünde 449$'lık ödeme ile satın alınabileceğini belirtelim.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER