Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni iMac'ler Ne Zaman Satışa Sunulacak?


Yeni iMac'ler Ne Zaman Satışa Sunulacak?


Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve Apple'ın yeni iMac bilgisayarları 2012 yılına yetiştiremeyeceğini iddia eden açıklamalara Apple resmi açıklama ile noktayı koydu.

Apple'ın geçtiğimiz aylarda tanıtarak Kasım ayı içerisinde piyasaya süreceğini açıkladığı yeni iMac'ler için son günlerde "Bu yıla yetişmeyecek" tarzı açıklamalar yapılmaya başlanmış ve Apple bu konuda bir bildiri yayımlamaktan geri kalmıştı.

Doğal olarak herkes Apple'ın iMac'leri yetiştiremeyeceğini düşünmeye başlamışken firma bugün yaptığı resmi açıklama ile yeni iMac'lerin 30 Kasım tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

İki farklı ekran boyutu seçeneği ile (21.5 ve 27 inçlik modeller) satışa sunulacak olan yeni iMac'lerin oldukça ince kenarları lansmanda en çok dikkat çeken konu olmuştu. Zira iki modelin de kenarlarının et kalınlığı 0.5 cm olarak tasarlanmış.

Apple'ın lansmanda belirttiği gibi 21.5 inçlik modeli 1299$ ücret karşılığında 30 Kasım'dan itibaren satışa sunacağı, 27 inçlik modelin ise 1799$ ücretle ön siparişlerini alacağı kesinleşti.

27 inçlik modelin ön siparişini verenler ise yeni bilgisayarlarına ancak Aralık ayının ortalarından itibaren kavuşabilecekler. 21.5'lik modeli ise direkt olarak satın alabileceksiniz.

İki cihazın da Türkiye'ye ne zaman geleceğ ve geldiğinde fiyatlandırma politikasının nasıl olacağı konusunda herhangi bir bilgi henüz maalesef bulunmuyor. Fakat her Apple

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER