Üye Kayıt Üye Giriş

Transcend'ten 128GB'lık Yeni CF Kart


Transcend'ten 128GB'lık Yeni CF Kart


Transcend, 128GB büyüklüğünde kapasiteye sahip 1000x Compact Flash kartını duyurdu.

Transcend, flash kart ürün gamının yeni üyesi 1000x CompactFlash kartı duyurdu. Profesyonel fotoğrafçılara yönelik 1000x CF kart, 160MB/s'ye varan okuma ve 120MB/s'ye varan yazma hızları ile günümüzün en uç dijital kameralarının performans ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

CompactFlash 6.0 revizyonu ile tam uyumlu olan, Transcend's Ultimate"serisi 1000x CompactFlash kartlar, günümüzde CF kartlar için en hızlı arayüz olan Ulltra DMA (UDMA) 7 transfer modunda çalışıyor. Sonuç olarak 1000x CF karta sahip üst seviye bir DSLR kamera özellikle hızlı aksiyon çekimlerinde çok daha iyi tepki zamanına sahip oluyor. Ayrıca RAW formatındaki geniş dosyaları çok daha hızlı olarak kaydediyor.

Stüdyo ortamında hissedebileceğiniz bir diğer avantaj ise 160MB/s'lik üstün okuma hızı ile çekimlerin bilgisayara saniyeler içinde aktarılabilmesi.

Fotoğrafçıların yanısıra ciddi film yapımcıları da, saniyede en az 20MB/s yazma hızı ile profesyonel kaliteli video kayıt anlamına gelen Video Performance Guarantee (VPG-20) standartına sahip Transcend'in 1000x CF kartını tüm profesyonel kayıt gereksinimlerine yönelik olarak kullanabilirler. 128GB kapasiteli modellere kadar yapılandırılmış bu yeni kartlar ultra-high Full HD, 3D ve hatta 4K UHDTV (2160p) video kayıt için en üst sınıf depolama imkanı sunmaktalar.

Transcend'in 1000x CF kartları, Toggle mod NAND Flash bellek yongaları kullanılarak üretilmektedir. Buna ek olarak, her kart BCH ECC (Error Correction Code) veri transferi sırasında hataları tespit ve düzeltme için okuma-deneme teknolojisine sahip.

Transcend'in Sınırlı Ömür Boyu Garantisine sahip kartların yakın zamanda 16 GB'lık modelin 109.99 Dolar, 32 GB'lık modelin 229.99 Dolar, 64 GB'lık modelin 459.99 Dolar ve 128 GB'lık modelin 749.99 Dolar fiyat etiketiyle son kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER