Üye Kayıt Üye Giriş

Razer Orochi Yenilendi


Razer Orochi Yenilendi


Razer popüler Razer Orochi mobil oyun faresinin yenilenmiş versiyonunu duyurdu. Orochi, mobil farelerdeki en güçlü lazer sensörü ve daha uzun pil süresi vadediyor.

Razer popüler Razer Orochi mobil oyun faresinin yenilenmiş versiyonunu duyurdu. Yeni Razer Orochi bir mobil faredeki en güçlü lazer sensöre sahip: 6400 dpi 4G sensörü ölümcül bir isabet oranı sunarak dünyanın en iyi mobil oyuncu faresi olduğunu iddia ediyor.

Orochi çoğu dizüstü bilgisayarda bulunan Bluetooth 3.0 yoluyla kablosuz bağlanabilme özelliğinin yanı sıra kablolu oynanışı da destekliyor ve hem kablolu, hem kablosuz olarak benzer performans sunuyor.

Uzun sürekli kullanım için optimize edilmiş iki AA pil ile çalışan Razer Orochi önceki versiyonun pil ömrünü iki katına çıkarıyor ve sürekli oynayışta 30 saate, normal kullanımda ise üç aya kadar pil ömrü sunuyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER