Üye Kayıt Üye Giriş

Windows 8 Pro'lu Surface Fiyatları Açıklandı


Windows 8 Pro'lu Surface Fiyatları Açıklandı


Microsoft tarafından piyasaya sürülecek olan Windows 8 Pro işletim sistemine sahip Surface tabletlerin fiyatları belli oldu. Ocak ayında satışa sunulacak olan tabletlerin fiyatları haberimizde.

Microsoft, Ekim ayının sonunda yeni işletim sistemi Windows 8 ile birlikte Surface tablet bilgisayarını da piyasaya sürmüştü. Ancak bu sürüm Surface RT olarak bilinen ve ARM işlemciyle çalışan versiyondu. RT versiyonun en büyük farkı ise normal Windows uygulamalarını çalıştıramamasıydı.

Bugün bir duyuru yapan Microsoft, Windows 8 Pro kullanan Surface modellerinin de fiyatını ve çıkış tarihi açıkladı. Buna göre 64 GB kapasiteli Surface 899 Dolar, 128 GB kapasiteli sürüm ise 999 Dolar'dan satılacak. Her iki model de Ocak ayından itibaren satışa sunulacak ve Intel Core i5 işlemci kullanılacak.

1920x1080 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan yeni Surface'in, 10.6 inç ekranı bulunuyor. Üzerinde 1 adet USB 3.0 desteği bulunan Surface, bütün Windows uygulamalarını çalıştırabilecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER