Üye Kayıt Üye Giriş

Gigabyte ve AMD Hız Rekoru Kırdı


Gigabyte ve AMD Hız Rekoru Kırdı


Tayvan'da düzenlenen AMD Extreme OC gösterisinde The Killers takımı 3.8 GHz'lik AMD 5800K işlemcisini 7.86 GHz'e çıkartarak hız rekorunu kırdı.


Anakart ve grafik kartı üreticisi Gigabyte, F2A85X-UP4 anakart ile AMD'nin A10 5800K APU işlemcisi üzerinde 7.86GHz değerindeki en yüksek hız rekorunu kırdığını duyurdu.
 


Bu hız rekorunda kullanılan F2A85X-UP4 modeli anakartı sizin için burada A10 5800K işlemcisini de burada sizler daha önce incelemiştik.

Gigabyte overclock takımı The Killers (HiCookie, S.Dougal ve John Lam), 20 Kasım tarihinde Taipei-Tayvan’da, AMD Extreme OC gösterisine katılarak AMD'nin yeni Vishera ve Trinity platformlarında overclock gösterisinde iki yeni rekora ulaştı. Gigabyte F2A85X-UP4 anakart, AMD 5800K işlemci üzerinde 7.86GHz ile, stok hız olan 3.8GHz’in iki katından daha fazlasına çıktı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER