Üye Kayıt Üye Giriş

Far Cry 3 ve Black Ops II'ye Doping


Far Cry 3 ve Black Ops II'ye Doping


Yeni yayınlanan Nvidia GeForce 310.70 sürücüleri, Assassin's Creed III, Far Cry 3 ve Black Ops II gibi yılın önemli oyunları için performans iyileştirmeleri içeriyor.


Yılın en büyük Nvidia destekli oyunlarından olan Assassin’s Creed III, Far Cry 3 ve Call of Duty: Black Ops II; yeni yayınlanan GeForce 370.10 sürücüler ile gerçek performansına kavuşuyor. Nvidia tarafından yapılan açıklamada, son iki ayda yayınlanan beş ayrı beta sürümdeki faydaların bir araya toplandığı belirtilen GeForce 370.10, AC3'te önceki WHQL sertifikalı sürücüye oranla %18'e kadar performans artışı gösteriyor.
 Black Ops II'nin %26 oranında performans artışı gösterdiği sürücülerde en yüksek doping ise %36 ile Far Cry 3'e geliyor. Elbette, bu oranlarda kullandığınız ekran kartı modeli ve donanımınızın geri kalan bileşenlerinin de payı mevcut. Benchmark detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER