Üye Kayıt Üye Giriş

Apple'dan iMac'lere EFI Güncellemesi


Apple'dan iMac'lere EFI Güncellemesi


Apple'ın yeni nesil Late 2012 diye geçen iMac modelleri için EFI Update 2.0 yayınlandı. Güncellemeyle beraber belli başlı sorunlar düzeltiliyor.


Apple, geçtiğimiz ay Mac mini için EFI güncellemesi yayınlamıştı. Bu güncellemeden sonra HD Graphics 4000'ten kaynaklı yaşanan HDMI sorunu ortadan kaldırılıyordu.

Apple'ın yeni tanıttığı Late 2012 model iMac'ler için de EFI güncellemesi 2.0 yayınlandı. Sadece 4.32 MB'lık bu güncelleme, normal bilgisayarlardaki BIOS güncellemesi gibi düşünülebilir.
 

 

 


EFI Update 2.0 ile beraber Late 2012 iMac'lerdeki uyku moduna geçme, Thunderbolt ve 5 GHz destekli WiFi'nin performansında iyileştirmeler bulunuyor. Özellikle eski nesil WiFi kaynaklarıyla daha iyi uyum sağlamaya başlayacak olan güncellemeyle beraber iMac'ler çok daha sorunsuz bir hal alıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER