Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Samsung Docklar CES 2013'te


Yeni Samsung Docklar CES 2013'te


Akıllı telefon pazarının en önemli üreticilerinden biri olan Samsung, 2013 yılının başında çıkaracağı yeni Docklarla bu konudaki başarısını devam ettirmek istiyor.


Akıllı telefonlar ve tabletler geliştikçe, mobil cihazların vazgeçilmez aksesuarlarından olan Docklar da bu ilerlemeden nasibini alıyor.

Akıllı telefonları ile bu pazarın en önemli oyuncularından olan Samsung aynı zamanda aksesuar üretiminde de oldukça iddialı. SamMobile sitesinin ortaya attığı iddia ise yeni Dock almayı düşünenleri sevindirecek türden.

CES 2013'te sergilenmesi beklenen yeni Samsung docklarının özellikleri ve ilk görüntüleri sızdırıldı.
 


İddiaya göre Samsung, 2013'ün ilk çeyreğinde altında micro USB bağlantısı bulunduran tüm akıllı telefonlar için yeni bir Dock Station tanıtacak. 6 Watt güce sahip olacak bu Dock siyah, kırmızı ve gümüş rengi olmak üzere 3 farklı renkte tüketicilerin beğenisine sunulacak. Bluetooth, 3.5 mm ses kablosu ya da micro-USB bağlantısı ile telefonunuza bağlayabileceğiniz bu ürünün CES ya da MWC 2013'de tanıtılması bekleniyor.

MicroUSB üzerinden ses aktarımı

Bluetooth 3.0

Güç: 6W(3Wx2)

Şarj Desteği

3.5mm Ses Girişi

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER