Üye Kayıt Üye Giriş

LG'nin Lazer Projeksiyonu CES 2013'te


LG'nin Lazer Projeksiyonu CES 2013'te


LG, Laser TV Projector diye adlandırılan yeni teknoloji ürünü CES 2013'te görücüye çıkıyor. Projeksiyon ile 100 inç büyüklüğünde Full HD görüntü elde edebiliyorsunuz.


LG, pek çok ürünle beraber 8 Ocak'ta başlayacak olan CES 2013 Fuar'ına çıkarma yapacak. LG'nin yeni nesil ürünlerine bir yenisi daha ekleniyor.

Laser TV olarak adlandırılan projeksiyon, 20 inç uzaklıktan 100 inç büyüklüğünde görüntü yansıtabiliyor. Full HD kaliteyle beraber, üst seviye bir görüntü deneyimi sunacak olan projeksiyon cihazı, projeksiyonların kalitesini daha da ileri taşıyacak.


Laser TV Projector üzerinde 2 adet 10 watt gücünde hoparlör, dijital tuner, üç adet HDMI girişi, RS-232 girişi, kumanda ve akıllı TV özellikleri bulunuyor.

25.000 saat kullanım süresi sunan Laser TV Projector, standart projeksiyon cihazlarına göre daha yüksek bir kullanım ömrü sunuyor. CES 2013'te tanıtılacak cihaz için herhangi bir fiyat bilgisi verilmedi.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER