Üye Kayıt Üye Giriş

Gigabyte Z77X-UD3H


Gigabyte Z77X-UD3H


Gigabyte'ın Intel Z77 çipsetini kullanan, gelişmiş özelliklere sahip Z77X-UD3H adlı anakartını inceliyoruz. Bakalım Gigabyte'ın anakartı bizlere neler sunuyor?

Anakartlar, bilgisayarlardaki en gerekli parçadır. Çünkü tüm bileşenler anakarta takılıdır. Anakartların, performansa doğrudan etkisinin olmaması ise, kullanıcıların anakartlara gereken önemi vermemeleri ile sonuçlanıyor.

En iyi işlemci, RAM, ekran kartı kombinasyonunu kuranlar, anakartı olabildiğince ucuz olmasına dikkat ediyorlar. Kullanacağımız anakartın sağlam, pek çok farklı teknolojiyi desteklemesi, zengin giriş çıkış portları gibi özelliklere sahip olması gerekiyor.

İncelediğimiz Gigabyte Z77X-UD3H, pek çok farklı teknoloji desteği ve mSATA çıkışıyla kullanıcılara göz kırpıyor. mSATA bağlantısı sayesinde, uygun SSD çözümlerini anakarta takmanızı sağlanan anakart, ayrıca dahili grafik biriminden, 4 farklı çıkışla görüntü aktarımı yapabiliyor. VGA, DVI, DisplayPort ve HDMI bağlantılarını destekleyen anakart, ayrıca 8X-8X hızında CrossFire ve SLI kurulumunu da destekliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER