Üye Kayıt Üye Giriş

Cebinize Girecek Oyun Konsolu


Cebinize Girecek Oyun Konsolu


Android işletim sistemi kullanan Game Stick adlı oyun konsolu dev markaların cihazlarıyla rekabet etmeye hazırlanıyor. Küçük boyutlarıyla dikkat çeken cihazla ilgili detaylar haberimizde.


Yıllardır alışılageldik oyun konsolları bize hep belli bir boyut ve hacmin üzerinde olmalı fikrini aşılamıştı. Gelişen teknoloji ile birlikte fiziksel ölçüler küçülse de, henüz devrim niteliğinde bir örnek ortaya çıkmadı.

Bu konuda ilk adımıatmak isteyen bir ekip ise küçücük bir konsol ile televizyonda dahi oyun oynatacak cep konsolu üzerinde çalışıyor.

 Android platformu oyunlarının neredeyse tamamını sorunsuz biçimde oynatması hedeflenen "Game Stick" adlı cihaz, bir USB arayüz ve kontrolörden fazlası değil. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile gelmesi planlanan ürün için düzenlenen Kickstarter bağış kampanyası devam ediyor. Amlogic 8726-MX işlemci, 8GB Flash Depolama alanı, 1GB DDR3 Ram ve WiFi ile Bluetooth 4 desteği veren projeyi bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER