Üye Kayıt Üye Giriş

Pentax K–5 Satışa Sunuluyor


Pentax K–5 Satışa Sunuluyor


Önceki modellerinden daha üstün standartlar sunan Pentax K–5, CMOS görüntü sensörü ve yüksek performanslı PRIME II görüntü motoru ve 16.28 etkin Megapikseli ile yüksek çözünürlük sunuyor.


ISO 80 ve ISO 51200 arası ekstra geniş hassasiyet aralığına sahip cihaz, 1920 x 1080 piksel Full HD video kaydedebiliyor. HDR (High Dynamic Range) özelliği ve yenilenen tasarımı ile K–5, ileri düzey amatörlerin kullanıcılara hitap ediyor.
 

 

 


Pentex K-5 modeli yeni tasarlanan CMOS görüntü sensörü ile geniş görüntü-hassasiyet alanı ölçümünü (23.7mm ile 15.7mm) birleştiriyor. PRIME II (PENTAX Real Image Engine) görüntü motorunu bir arada sunan model, 16.28 etkin Megapiksel görüntü sunuyor.

Gövdesindeki 77 adet tözel yalıtım noktacığı sayesinde, toza ve havaya ve soğuğa karşı korumalı sağlıyor ve -10°C ‘ye kadar zorlu hava şartlarında bile güvenilir işletim vaat eden K-5, %100 görüş alanı ve 0.92 kat büyütme (50mm’den sonsuza kadar F1.4 lens ile) sunan pentaprizma vizöre sahip.

Net ve bulanıklıktan uzak görüntüler elde edebilmek için K–5, PENTAX tarafından geliştirilen gelişmiş SR (Sarsıntı Azaltma) mekanizmasına sahip. Bu özellik 2.5 ile 4 deklanşör arası makine sarsıntılarını etkin olarak telafi ediyor.

Ürünün KDV dahil satış fiyatı 2,499 TL olarak belirlendi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER