Üye Kayıt Üye Giriş

Apple TV Nihayet Türkiye’de!


Apple TV Nihayet Türkiye’de!


Aralık ayında iTunes’un Türkiye pazarına açılmasıyla birlikte merakla beklenen Apple TV, Ocak 2013 itibariyle Bilkom distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriyor.


İndirilebilir online film arşivi oluşturmanın en kolay yolunu sunan Apple TV, diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satın alma işlemini saniyeler içinde gerçekleştireceğiniz bir imkan sunuyor.

Apple TV ile iTunes üzerinden arzu ettiğiniz her şeyi izleyebilirken, Apple’ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone, iPad ve iPod Touch’ınızdan da yayın yapabileceksiniz.

Evde TV izleme alışkanlıklarını tamamen değiştirecek Apple TV, Bilkom Güvencesiyle yetkili Apple satış noktalarında ve teknoloji marketlerdeki yerini Ocak ayı içerisinde alacak.
 

 

 


Apple TV Neler Yapabiliyor?


Sessiz ve az enerji harcayan yeni Apple TV, dahili HDMI, Wi-Fi ve Ethernet bağlantı özellikleriyle dikkat çekiyor. Ortalama 4 inç kareden daha ufak boyutlarda olan Apple TV, son derece ufak boyutlarda yapısıyla dikkat çekiyor.

Apple TV aynı zamanda milyonlarca YouTube videosunu, 200,000'in üzerinde podcast'ı, internet üzerinden yayın yapan 4000 radyo kanalını takip edebiliyor. Ayrıca Apple TV kullanıcıları MobileMe ve Flickr gibi sitelerden de, paylaşılan görselleri izleyebiliyorlar.

Apple TV kullanıcıları, iTunes üzerinden en yeni TV dizilerini seyredebildikleri gibi, 3400'den fazlası HD kalitesinde olmak üzere 7000'in üzerinde film arasından da seçim yapıp, izleyebiliyorlar. ( Bu rakamlar uluslararası ABD iTunes hesapları için geçerli, Türkiye'de dizi desteği şimdilik yok)

Koleksiyonunuz Daima Sizinle!

Apple’ın iCloud teknolojisi, Apple TV’ye bir başka fonksiyon daha getiriyor. Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud’a Apple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud’da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

Apple TV, Ülkemizde Ne Kadar Olacak?

Apple TV'nin 12 ay taksitli fiyatı KDV dahil 313 TL olacak. Ürünü peşin aldığınızda ise fiyatı KDV dahil 294 TL oluyor.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER