Üye Kayıt Üye Giriş

Panasonic OLED TV Ön İnceleme


Panasonic OLED TV Ön İnceleme


Panasonic, prototip aşamasında olan, şimdilik dünyanın en büyük 4K OLED TV'sini Las Vegas'taki CES 2013'te inceledik. Bakalım bu dev OLED TV bizlere neler sunuyor?


CES 2013, Full HD ekranlı akıllı telefonlar ve OLED TV'ler tarafından ele geçirilmiş durumda. Pek çok firma özellikle OLED TV yarışı içerisinde, birbirleriyle mücadele ediyor.

Dünyanın ilk 4K OLED TV'sini duyurduğunu iddia eden Sony'nin ürününü burada incelemiştik. Panasonic'te, prototip aşamasında olan "dünyanın en büyük 4K OLED TV'sini" CES 2013'te tanıttı.

Sadece 1 tane olan ürün, sergilenmesi için Las Vegas'a getirildiği iddia ediliyor. 56 inç büyüklüğünde olan televizyon, yazımızın başında da değimiz gibi 4K çözünürlüğe sahip.

4K çözünürlük, Ultra HD olarak da geçiyor. 3840 × 2160 çözünürlüğünde olan Ultra HD, 8.3 Megapiksel görüntüye tekabül ediyor. Bu kadar yüksek çözünürlüğe sahip olan OLED TV, inanılmaz bir görüntü kalitesi sunuyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER