Üye Kayıt Üye Giriş

Parmak Fare Yakında Piyasada


Parmak Fare Yakında Piyasada


Bilgisayarın değişim sürecinde tanıştığımız ve uzun yıllardır kullandığımız fareler, daha da gelişiyor. Küçük kontolörümüz daha da ufalıyor, parmaklara yüzük oluyor.


Ardımızda bıraktığımız CES 2013 teknoloji fuarında büyük ve tanınmış isimlerin yeni mucizeleriyle tanışmakla kalmadık, zihni sinir teknolojik çözümlere de rastladık. Genious adlı şirket tarafından üretilen iki yeni fare, alıştığımız avuç içi örneklerine göre oldukça ilginç ve bir o kadar da kullanışlı.

 Ring Presenter ve Ring Mouse 2 adlı "parmak fare"ler adlarından da belli olduğu gibi birer yüzük şeklinde. İki ürün de OS X ve Windows sürümlerii desteklerken, 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı kullanıyor. Yaklaşık 3 metrelik uzaklıkta dahi çalışan farelerden Ring Mouse 2 bildiğimiz standart özelliklere sahipken, büyük abisi çok daha gelişmiş seçeneklere sahip. Sol,sağ, orta butonlar, dörty yönlü kaydırma ve çekme tuşlarına da sahip olan Ring Presenter, 1000dpi hassasiyet gücü ile öne çıkıyor.

Yakında piyasaya çıkması beklenen yüzük fareler yaklaşık olarak 50 dolar ve / ve ya üstünde bir fiyata alıcı arayacak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER