Üye Kayıt Üye Giriş

Cross Platform 3DMark Bugün Çıkıyor!


Cross Platform 3DMark Bugün Çıkıyor!


4 Şubat yani bugün görücüye çıkacak olan cross platform test yazılımının Windows sürümü bugün çıkıyor. İşte yeni testin videoları ve özellikleri haberimizde.


Bilgisayar donanımının en meşhur olduğu yıllarda, bilgisayarlar arası performansı kıyaslamak için kullanılan 3DMark, son sürümde sadece bilgisayarları ve notebookları değil, tablet ve akıllı telefonları da test edecek.
 


Akıllı telefonlar arasında da farklı platformları test edecek olan yazılım, iOS, Android ve Windows RT tabanlı cihazlarda çalışacak. Bu özelliği sayesinde pek çok ARM tabanlı tableti, aynı sonuçlar üzerinden değerlendirebileceğiz.

Bugün Windows sürümünün tanıtılacağı 3DMark yazılımı, önümüzdeki hafta iOS, Android ve Windows RT için de çıkacak.
 


Sonuçları CPU ve GPU olarak ayrı ayrı verecek olan yazılım, aktarılan bilgilere göre detaylı karşılaştırma imkanı da sunacak.
 


DirectX 11 ve 10 desteğine sahip olan 3DMark, 3 farklı test grubundan oluşyor. Cloud Gate, Fire Strike ve Ice Storm olmak üzere 3 farklı kategoriden oluşan test, cihazları epey zorlayacak gibi gözüküyor.
 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER