Üye Kayıt Üye Giriş

Mac Pro'lar Ne Zaman Yenilenecek?


Mac Pro'lar Ne Zaman Yenilenecek?


Apple'ın oldukça yüksek performanslı ve bir o kadar da yüksek fiyatlı masaüstü canavarı Mac Pro'lar yakında çok daha güçlü bir hale gelecek.


Masaüstü PC'ler denildiğinde akla gelen isimlerin başında tabii ki Apple firması geliyor. Genellikle profesyonel kullanıcılar ve sinema sektörü ile uğraşanların tercihi olan Mac Pro serisi söylentilere göre bu ilkbahar döneminde yenilenecek.Haberin kaynağı X-Bit Labs adlı bir internet sitesi ve söylediklerine göre Mart ya da Nisan ayında Mac Pro'lar yeni işlemci, ekran kartı ve depolama birimi seçenekleriyle karşımıza çıkacak.

Özellikle işlemci konusunda yapılacak değişiklik, Mac Pro sahiplerinin oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Zira şu anda Sandy Bridge-EP Xeon işlemciler kullanılırken, yenilenen modellerde Ivy Bridge-EP Xeon tabanlı bir işlemci seçeneği kullanıcılara sunulacak.

Bunun haricinde yeni nesil Mac Pro'larda SSD depolama alanının standart hale geleceğini ve en yeni nesil NVIDIA GeForce ve AMD Radeon HD grafik kartlarının tercih edileceğini ekleyelim ve haberimizi noktalayalım.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER