Üye Kayıt Üye Giriş

10 ADIMDA WEB TASARIMI Ürün Fiyatı : 19 TL


10 ADIMDA WEB TASARIMI


Artık Herkes Web Sitesi Yapabilecek!

Uğur GELİŞKEN


10 ADIMDA WEB TASARIMI
“WEB SİTESİ YAPMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI”
“ÜCRETSİZ DVD HEDİYELİ!”

KODLAB Yayıncılıktan yepyeni bir serinin ilk kitabı: 10 Adımda Web Tasarımı.


Kitapta yer alan basit ve kolay anlaşılır konular ile 10 adımda web sitenizi yapacaksınız. Uyguladığınız siteyi kolaylıkla yayınlayabileceksiniz. Ayrıca beraberinde verilen DVD ile web tasarımı yapmak için hiç bir ilave programa ve dokümana ihtiyacınız kalmayacak! 


Bu kitap ile hiçbir program ve programlama bilgisine sahip olmadan kendi başınıza bir web sitesi yapabilecek seviyeye gelebileceksiniz. Yapacağınız web sitesinde yazılarınızı, resimlerinizi ve videolarınızı kendi sitenizde yayınlayabileceksiniz. Web sitenizi ziyaret eden kişilerin sizinle iletişim kurabilmeleri için web formları oluşturabilecek ve e-mail alabilecek ve gönderebileceksiniz. Ayrıca web sitenizin içeriğini dilediğiniz zaman kolaylıkla değiştirebilecek ve web sitenizi güncelleyebileceksiniz.


WEB TASARIM TEKNİKLERİ VE TEMEL BİLGİLER


ADOBE FLASH CS4


ACTIONSCRIPT 3.0


ADOBE DREAMWEAVER CS4


ADOBE PHOTOSHOP CS4


PHP 5.0 & XML 2.0


CPANEL ve E-POSTA YÖNETİMİ


DOMAIN & HOSTING & FTP


VE DAHA FAZLASI
 

 


Yazarlarımız Hakkında

 
1983 doğumlu Uğur GELİŞKEN, 2006 yılında mezun olduğu Marmara Üniversitesi lisans eğitimi sırasında yapay zeka ve görüntü işleme konulu akademik çalışmaları ile birlikte robotik konulu projelerde de yer aldı. Asıl akademik kariyeri olan web tasarımcılığı ve programcılığına bir hobi olarak gördüğü oyun programcılığı ile ilk adımlarını attı. Bununla birlikte zaman içerisinde edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda çeşitli reklam ajansları ve proje ortakları ile çalışmalarına devam etmiştir. Şu an da çalışmalarına Flash içerik yönetim sistemi ile ilgili projeler, oyun tasarım ve programcılığı ve interaktif masaüstü uygulamaları geliştirmekle devam etmekte ve edinimlerini siz okurları ile kitapları aracılığı ile paylaşmaktadır. Yazarımızın KODLAB’tan daha önce 10 Adımda Web Tasarımı, 10 Adımda Oyun Programlama, Adobe Flash CS4 & ActionScript 3.0, Grafik - Animasyon, Adobe Muse ve 10 Adımda Bilgisayar Güvenliği kitabı çıkmıştır. Yazar hakkında detaylı bilgi için www.ugurgelisken.com adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

10 ADIMDA WEB TASARIMI