Üye Kayıt Üye Giriş

Fireworks CS3 Eğitim Seti Ürün Fiyatı : 34 TL


Fireworks CS3 Eğitim Seti

 

Bağlantılar:

Bilgisayar Eğitim Cd, Fireworks CS3 Eğitim CD, Fireworks CS3 VCD, Fireworks CS3 Kitabı, Fireworks CS3 Dersleri, Fireworks CS3 Konuları, Fireworks CS3 Konu Özeti, Fireworks CS3 Çalışmaları, Fireworks CS3 Uygulamları, Fireworks CS3 CD, Fireworks CS3 nedir?Fireworks Nedir, Ne Değildir?Fireworks programı daha çok internette web tasarımı yapmaya, grafik sayfaları ve animasyonlar hazırlamaya imkân veren gelişmiş bir grafik programıdır.


Neler yapabilirsiniz?

 Açıkçası, bir web sayfasını tamamen grafik tabanlı hazırlayabileceğiniz gibi, tek başına küçük bannerlar, hareketli resimler de yapabilirsiniz. Aslında Fireworks programı, Photoshop ile Image Ready programının kısmen birleştirilmiş halidir dersek herhalde yanılmış olmayız. Ama ekstra özellikleri olduğu gibi mutlaka Photoshop kullanmak isteyeceğiniz negatif yönleri de vardır.


Bunun yanı sıra Fireworks programıyla hazırlanmış siteleri Dreamweaver programı tam destekler. Grafik linklerini değiştirebileceğiniz gibi yeni şeyler de eklemeniz böylece mümkün hale gelir. Ayrıca Fireworksta hazırladığınız grafikleri Flashta da çok güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Photoshop ile hazırlanmış PSD dosyalarını layer’ları bozulmadan Fireworks’te açıp düzenlemeler yapabilirsiniz. Üstelik Fireworks ile hazırladığınız bir bir web sitesi taslağını PSD olarak kaydederek yine Photoshop içinde layer’lar şeklinde düzenlemeniz mümkündür.

Kısaca; Fireworks, her açıdan son sürümünde eklenen gelişmiş özellikleri ile bir web tasarımcısına ihtiyacı olan her şeyi sunuyor diyebiliriz. Bu setle Fireworks hakim olacaksınız...

Fireworks CS3 Eğitim Seti